Yan Oda 2.Bölüm 3. Fragmanı

Yan Oda 2.Bölüm 3. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Star TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yan Oda dizisinin yeni bölümü 16 Mart Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Şevval Sam, Caner Cindoruk, Nazan Kesal ve Onur Seyit Yaran gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yan Oda bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI YOUTUBE'DA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Yan Oda 2.Bölüm 3. Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Şelale'yi Taylan ile aynı yatakta gören Sevgi büyük bir öfkeye kapılır. Kızının yanlış bir şey yapmadığından emin olmaya çalışırken, bu sorumsuzluğu için onu cezalandırır. Sevgi'nin öfkesi altında ezilen Şelale, duruma isyan eder ve annesinin yaptığı yanlışları haykırır. Soluğu Taylan'ın yanında alan Sevgi ona da hesap sormak ister, fakat Taylan'ın geri adım atmamasıyla ikili arasında kılıçlar çekilir. Cevale ile Nurcihan arasında yaşananlar iplerin daha da gerilmesine ve Cevale’nin evden gitmek istemesine neden olurken Sevgi ve Fikret problemi çözmek için çabalar. Birlikte yaşamak zorunda kalan iki ailenin fertleri arasında gerginlik tohumları son sürat filizlenirken, Cevale’nin isteğiyle Sevgi için kına gecesi yapılır. Taylan ile Şelale arasındaki çekişmeler sürerken, Taylan çok büyük çatışmalara neden olacak bir adım atar.

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.