Yalan 6.Bölüm 2. Fragmanı

Yalan 6.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Kanal D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yalan dizisinin yeni bölümü 8 Temmuz Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

REKLAMLAR

Başrollerinde Aslıhan Güner ve Feyyaz Duman gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yalan bu hafta yayınlanacak mı?

Lütfen bekleyin...

FRAGMANI PAYLAŞ: https://fragmanlar.im/okn16

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Peşinden koştuğu gerçeğe ulaşmak Melike’ye mutluluk getirmez. Berrin’le de, Hülya’yla da hesaplaşır. Ama Duru’ya gerçekleri anlatmak kolay değildir. Duru da Tunç’la konuşup, Kerim’e karşı olan duygularıyla yüzleşmeye hazırlanır. Kerim ve Hazal’ın hayatındaki beklenmedik gelişme Duru’nun duygularını alt üst eder. Melike’nin kızını sattıklarını öğrenmesiyle zor durumda kalan Hülya ve Cengiz esas büyük sırlarının ortaya çıkması korkusuyla kaçmayı planlarken, Haluk’un onlar için bambaşka planları vardır. Hazal anne babası hakkındaki en karanlık gerçeği öğrenince hayatının şokunu yaşar. Melike, Berrin’in tüm engellerine rağmen Duru’ya gerçeği söyleyip, yavrusunu bağrına basmak ister. Ancak kader öyle bir oyun oynar ki, Melike ikinci defa akıl almaz bir felaketin tam ortasında kalacaktır.

2 Yorum Var Yazıyı Küçült | Büyüt

Bir Yorum Yazın

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.