Yalan 5.Bölüm Önizleme

Yalan 5.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Kanal D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yalan dizisinin yeni bölümü 1 Temmuz Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

REKLAMLAR

Başrollerinde Aslıhan Güner ve Feyyaz Duman gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yalan bu hafta yayınlanacak mı?

Lütfen bekleyin...

FRAGMANI PAYLAŞ: https://fragmanlar.im/eey3l

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Duru’nun hastalığıyla gerçeklerin ucunu bir kez daha yakalayan Melike, Kadir’in de yardımıyla her şeyi ortaya çıkarmaya karar verir. Hazal’ın Melike’yi kaybetme korkusuyla düştüğü hal Melike’yi derinden yaralarken, gerçekleri yüzüne vuran ve onu durduran bu kez Duru’nun ta kendisi olur. Beklenmedik bir şekilde ölen kocası Kenan ile ilgili öğrendiği gerçekler Melike’yi yıkarken, Kadir onun yaralarını sarmak için cesaretini toplamaya çalışır. Duru tam da Kerim’i dünyasından çıkarmaya karar vermişken, Kerim ona en şaşırtıcı sürprizi yapar. Melike yalanlarla mücadelesinde sona gelir. Melike bu defa Berrin’in karşısına dikilecektir.

Bir Yorum Yazın

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.