Yalan 4.Bölüm 2. Önizleme

Yalan 4.Bölüm 2. Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Kanal D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yalan dizisinin yeni bölümü 24 Haziran Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

REKLAMLAR

Başrollerinde Aslıhan Güner ve Feyyaz Duman gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yalan bu hafta yayınlanacak mı?

Lütfen bekleyin...

FRAGMANI PAYLAŞ: https://fragmanlar.im/y4nxe

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Melike’nin şüpheleri bu sefer de Hülya’nın sunduğu kanıtlarla söner. Artık kendi yolunu çizmeye karar veren Melike, Hülya’nın iş teklifini değerlendirir. Duru, Melike hakkındaki karanlık gerçeği öğrenerek alt üst olur. Kerim, ağabeyinin dosyası ile ilgili yeni ipuçları yakalamaya çalışırken, Haluk’a istemeden büyük bir koz verir. Zehra’nın davetinde Melike’nin aileye yakınlaşmasıyla, Kadir ve Seher arasındaki ipler kopma noktasına gelir. Melike tüm şüphelerini bastırmış kendi yoluna gideceğinden eminken, Duru’yla ilgili öğrendiği büyük gerçek Melike’yi tekrar ateşler. Peki, Berrin’in Duru’yla ilgili sakladığı büyük sır ortaya çıkacak mıdır?

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.