Yabani 36.Bölüm 2. Fragmanı (Sezon Finali)

Yabani 36.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Now TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yabani dizisinin yeni bölümü 1 Haziran Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

REKLAMLAR

Başrollerinde Halit Özgür Sarı ve Simay Barlas gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yabani bu hafta yayınlanacak mı?

Lütfen bekleyin...

FRAGMANI PAYLAŞ: https://fragmanlar.im/yj5z8

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Ece’nin kaybından sonra kimse kendisinden beklenen tepkileri vermez. Yaman dışında... Yaman, Şebnem’in onlara bıraktığı masum canın kendisi gibi ailesiz büyümesini istemez. Rüya, Alaz ve Çağla, üçünün de kardeşidir yeni doğan bebek. Fakat yaşanan trajedinin boyutu o kadar büyüktür ki herkes ayrı taraflara savrulmaktadır. Ve bir kez daha ana babaların günahlarının bedeli, suçsuz bir çocuğun sınavı olacaktır.

Serhan’ın hala firari olması, Neslihan’ı daha yasını bile tutamadan diğer çocuklarına karşı aşırı korumacı davranmaya mecbur kılar. Asi ise Alaz’la kendisine aydınlık yarınların kilidini açabilecek gelişmelerin içindedir. Fakat önce Alaz’ın zihninde Serhan’dan artakalan karanlığı aşması şarttır. İki aşık, hayatlarında dönüm noktası olacak bir kararın eşiğine gelmiştir.

Serhan artık bir oğlu daha olduğunu öğrendiğinde, onu da kaçırmak için hareket geçer. Yaman ve Neslihan, sinsice çok yakınlarında dolaşan yılanı fark ettiklerinde, zehrine gafil avlanırlar. Sevdiklerinin mutlu bir geleceğe yol alabilmesi uğruna, hayatlarını zindan eden bu şeytanla son kez hesaplaşmak zorundadırlar.

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.