Yabani 35.Bölüm Önizleme

Yabani 35.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Now TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yabani dizisinin yeni bölümü 25 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Halit Özgür Sarı ve Simay Barlas gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yabani bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI YOUTUBE'DA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Yabani 35.Bölüm Önizleme

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Sır duvarları yıkılır. Serhan’ın gerçek yüzünü herkes görmüştür artık. Bundan böyle kaçmaktan başka çaresi olmayan Serhan, bu uğurda Neslihan’ı rehin tutup ailesine şantaj yapmayı bile göze alır. Kardeşlerini Serhan’a kurban etmemeye kararlı olan Yaman, annelerinin kaçırıldığını çocuklardan gizlemeye çalışır. Fakat Alaz’ı bu korkunç gerçekten uzak tutması kolay olmayacaktır. Serhan’la en büyük yüzleşme artık kaçınılmazdır.

Yaman annesini kurtarmak için ne gerekirse yapmaya hazırdır. Fakat Serhan’ı deliğinden çıkarabilecek yegane güç, yine çocuklarıdır. Çağla taşıdığı vicdan azabıyla kendini yem haline getirir. Ece ise bazı gerçeklere herkesten önce ulaşır. Serhan en güvendiği şeyle, yani evlatlarıyla sınanmak üzeredir.

Neslihan ise Şebnem’le birlikte kilit altındadır ve iki kadın eteklerindeki bütün taşları dökerler. Serhan’ın baskıları, Şebnem’in erken doğum sancılarını başlatır. Bir tarafta Neslihan hem bebeği hem anneyi kurtarmak zorundadır. Bir tarafta Yaman onlara vaktinde ulaşmaya ve Serhan’ı elinden kaçırmamaya kararlıdır. Ancak zamana karşı bu yarışın sonunda herkes için çok acı kayıplar vardır

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.