Yabani 33.Bölüm Fragmanı

Yabani 33.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Now TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yabani dizisinin yeni bölümü 11 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Halit Özgür Sarı ve Simay Barlas gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yabani bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI YOUTUBE'DA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Yabani 33.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Rüya bütün çabalara rağmen bulunamamaktadır. Yaman için dünya durur. Yanında Rüya olmayacaksa bu savaşı sürdürme arzusu da tükenecektir. Neslihan ve Güven’in tek amacı, oğullarını ayakta tutmaya çalışmak olur.

Çağla, Rüya’yla ne yaşandığına dair yalan söyler. Şebnem’den kalan ve Serhan’ın tüm suçlarını ispat eden ses kaydını da saklamaya çalışır. Alaz, kardeşinin yalanına ortak olmak zorunda kalır. Alaz’ın kendini mahvetmesini engelleyebilecek tek kişi Asi’dir. Ama Asi önce ikizlerin ne sakladığını öğrenmeye kararlıdır.

Rüya’nın akıbeti netleştikçe, Yaman’ın öfkesinin odağına Şebnem oturur. Kızını da kendi günahları uğruna kurban eden Şebnem’i yakalamak, Yaman’ın tek amacıdır. Serhan ise hayalini gerçekleştirmiş, ailesiyle beraber evine geri dönmüştür. Şimdi oyunlarını bozmadan Şebnem’i bulup saf dışı bırakması şarttır. Ancak Şebnem yanında Serhan’ı da sürüklemeden yanmamaya kararlıdır, planını yapmıştır. Özellikle Rüya’ya olanlardan sonra, Serhan’la iki düşmandırlar artık. Ve Serhan’la Şebnem’in çarpışmasının neticesi herkesin kaderini etkileyecek güçtedir.

1 Yorum Var Yazıyı Küçült | Büyüt

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.