Yabani 27.Bölüm 3. Fragmanı

Yabani 27.Bölüm 3. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Now TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yabani dizisinin yeni bölümü 19 Mart Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

REKLAMLAR

Başrollerinde Halit Özgür Sarı ve Simay Barlas gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yabani bu hafta yayınlanacak mı?

Lütfen bekleyin...

FRAGMANI PAYLAŞ: https://fragmanlar.im/zsbln

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Yaman, Zafer Demirhan’dan alacağı intikam yolunda tehlikeli bir viraja girerken, sevdiklerinin ve kendisinin canı pamuk ipliğine bağlıdır.

Serhan, Neslihan ve çocuklarının burnunun ucuna kadar gelmiş olan görünmez namludan kurtulmanın tek yolunun söylenileni yapmak olduğunun farkına varır. Tehlikeden habersiz Neslihan, Zafer’in etrafında dolaşmasına verilen tepkilere kadınca bir yerden sinirlenir. Özge ise Güven’in tavrından rahatsızdır ve aralarında ipler iyice gerilir. Bu gerilim sonucunda Özge’nin korktuğu başına gelir.

Yaman, Alaz ve Asi’nin yardımıyla, Leyla’yı kullanarak Zafer’in adımlarını takip eder. Bir çocuğun daha hayatının tehlikede olduğunu anlarlar. Rüya ise Leyla ve Yaman arasındaki gerçek sebebini bilmediği bu yakınlaşmaya isyan etmektedir. Yaman bir masumun daha Zafer’in kirli işlerine kurban gitmemesi için hareket geçer. Alaz için de Yaman için de artık dönülmez seçimler yapmanın zamanıdır. Ve Yaman bu yolda ölmeye de öldürmeye de hazırdır.

Bir Yorum Yazın

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.