Yabani 24.Bölüm Fragmanı

Yabani 24.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Now TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yabani dizisinin yeni bölümü 27 Şubat Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

REKLAMLAR

Başrollerinde Halit Özgür Sarı ve Simay Barlas gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yabani bu hafta yayınlanacak mı?

Lütfen bekleyin...

FRAGMANI PAYLAŞ: https://fragmanlar.im/5z233

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Yaman, Deniz’e Rüya tarafından atılan mesajı duyduktan sonra Deniz’in bu zamana kadar karşılaşmadığı türde klinik bir vaka olduğunun farkına varır. Hiçbir şeyden haberi olmayan Rüya, Deniz tarafından manipüle edilmektedir. Yaman’ın herkese Deniz’in manipülatif kişiliğini kanıtlamaktan başka çaresi yoktur. Fakat Deniz bu zamana kadar tüm adımlarını hesaplı atmıştır. Yaman ise bu hesabı bozmaya kararlıdır.

Serhan’ın hastane yönetimini geri aldıktan sonra ilk hamlesi Güven ve Neslihan’ı şaşırtan bir karar olur. Güven, Özge’nin hamileliğini öğrendikten sonra, ona evliliklerine dair net bir cevap veremeyecek kadar karmaşık bir durumun içindedir. Özge, Güven’den duyması gerekenleri Serhan’dan duyar. Bu durum Serhan’ın Özge’yi Güven ve Neslihan’a karşı kullanmasını kolaylaştırır. Neslihan ise Yaman’ın Deniz tarafından sıkıştırıldığı köşede yanında duran tek kişidir. Yaman ve Deniz çatışması, Neslihan’la Özge’yi tekrar karşı karşıya getirir.

Manipülasyon, Deniz’in Yaman’a karşı kullanabileceği en iyi silahtır. Yaman’ı alt etmek istiyorsa çevresindeki herkesi kendi yanına çekmesi gerektiğini anlar. Etkileyemediği tek kişi, Deniz’i Asi’nin etrafında görünce deliren Alaz olur. Cesur adım adım mafya işlerinde ilerlerken, ismi gibi Cesur kişiliği hızla yükselmesini sağlamaktadır. Fakat karşılarına çıkan beklenmedik biri, Yaman ve arkadaşlarının sokaklarda geçen çocukluklarına dair en büyük acıları tekrar su yüzüne çıkaracaktır.

3 Yorum Var Yazıyı Küçült | Büyüt

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.