Yabani 23.Bölüm Fragmanı

Yabani 23.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Now TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yabani dizisinin yeni bölümü 20 Şubat Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Halit Özgür Sarı ve Simay Barlas gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yabani bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI YOUTUBE'DA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Yabani 23.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Babası Güven’in bir oğlu daha olduğunu öğrenen Yaman Ali, yurtdışından yeni gelen Deniz ile kötü bir başlangıç yapmıştır. Üst üste yaptığı hatalar, Yaman’ın huzuru yeniden sokaklarda aramasına yol açar. Böyle bir zamanda, dedesi Eşref Ali Soysalan’ın vasiyetinin açıklanacak olması, Yaman’ı ister istemez kaçtığı o dünyaya geri çeker. Dedesinin ölmeden önce aldığı önlemler, kardeşlerinin kaderini Yaman’ın eline teslim eder. Serhan pençelerini çıkarmıştır. Çocuklarını kendi tarafına çekmek için oynadığı oyunlar, Neslihan’ı köşeye sıkıştırır. Eğer boşanmak istiyorsa, Serhan’la uzlaşmanın bir yolunu bulması şarttır.

Eşref’in vasiyeti Özge ve Güven’in evliliğini de doğrudan etkileyen detaylar içermektedir. Tam da Neslihan’a gerçek hislerini dillendirmişken, Güven’i bekleyen başka mecburiyetler vardır artık.

Soysalanlar hanesinde miras fırtınaları koparken, Alaz sadece Asi’yi delirtmek uğruna bistro’da tanıştığı bir kızı eve sokar. Asi için önemli olan Alaz’ın ona gerçekten ihanet edip etmediğini öğrenmektir. Alaz’ın canını böyle yakmasına müsaade etmeyecektir. Aşkın affedebileceği şeylerin bir sınırı vardır ne de olsa...

Duygusal açıdan suistimale müsait bir dönem geçiren Rüya, Deniz’in kendisine yardım etmeye çalıştığını zannederken, aslında manipüle edildiğinin farkında değildir. Yaman Ali yeni bir kardeş bulduğunu sanırken, aslında en tehlikeli düşmanıyla karşı karşıyadır.

3 Yorum Var Yazıyı Küçült | Büyüt

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.