Yabani 20.Bölüm Fragmanı

Yabani 20.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Fox TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yabani dizisinin yeni bölümü 30 Ocak Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Halit Özgür Sarı ve Simay Barlas gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yabani bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI YOUTUBE'DA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Yabani 20.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Yaman Ali dedesinin ölümünden Serhan’ın sorumlu olduğuna emin adımlarla kanıt peşindedir. Şoförden öğrendikleri, Serhan’ın suç ortağının Şebnem olduğunu gösterir. Peki ama Yaman Ali, bu yola beraber çıktığı Rüya’nın annesinden şüphelenerek, ilişkilerini bir çıkmaza sürüklenmesini göze alabilecek midir?

Yaman Ali’nin mahalle arkadaşlarıyla birlikte annesini Soysalanlar hanesinden almasının ardından bir sır perdesi daha aralanır. Neslihan evliliği boyunca kendini suçladığı her hatanın asıl mesulünün Serhan olduğunu öğrenmiştir. Alaz ve Çağla dahil tüm çocukları Neslihan’a kol kanat gerer, Serhan artık yalnız bırakılmıştır ve günahlarının bedelini ödemek zorundadır. Neslihan bu zor vakitte Güven’e sığınmak ister. Fakat eski aşıklar geçmişe dair defterleri açtıkları sırada karşılarına çıkan bir isim, hayatın gerçeklerini tokat gibi yüzlerine çarpacaktır.

1 Yorum Var Yazıyı Küçült | Büyüt

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.