Yabani 14.Bölüm Fragmanı

Yabani 14.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Fox TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yabani dizisinin yeni bölümü 12 Aralık Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Halit Özgür Sarı ve Simay Barlas gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yabani bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI YOUTUBE'DA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Yabani 14.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Güven, Şebnem ile konuşmasından sonra gitmemeye karar verir. Aldığı bu karar Soysalanlara büyük bir şaşkınlık getirmesinin yanı sıra Serhan için yeni bir planın tohumlarını ekmesine sebebiyet verecektir. Rüya’nın babası Metin’in de hapisten tahliye olması Serhan için ayrı bir gerginlik sebebi olacaktır. İki taraftan sıkıştırılmış Serhan bu durumun içinden nasıl sıyrılacak?

Metin tahliyesinin ardından ilk iş kızı Rüya ve eski eşi Şebnem’in yanına gider. Şebnem’in kendisi hakkında Rüya’ya aksettirdikleri, Metin’i çileden çıkartır. Şebnem ile eskileri konuşmak için adım attığında ise Şebnem onu daha da zor duruma sokmanın yolunu bulacaktır.

Baba gerçeğinden sonra Rüya Asi’ye sığınır. Rüya ile geçirdiği akşamdan sonra onu daha iyi anlayan Asi; Rüyanın tek ilacının Yaman olduğuna inanması üzerine Alaz’ı çok kızdıracak bir hamle yapacaktır. Cesur ise hala iyileşme sürecinde olan prensesi Çağla’nın yüzünü güldürmeye çalışırken Serhan onu görür. Serhan’ın gerçek yüzünü gören Cesur, babasını iyi bir aile babası yerine koyan Yaman; arasında ipler gerilir. Yine de Umut’un hayali olan futbol maçında bir araya gelirler.

Umut yavaş yavaş iyileşmeye başlamış ve ameliyattan sonra hayallerini tek tek gerçekleştirirken kaderin Umut için daha farklı planları olacaktır.

1 Yorum Var

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.