Yabani 13.Bölüm Fragmanı

Yabani 13.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Fox TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yabani dizisinin yeni bölümü 5 Aralık Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Halit Özgür Sarı ve Simay Barlas gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yabani bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI YOUTUBE'DA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Yabani 13.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Güven Adil’in elinde olan Yaman’ı canı pahasına kurtarmaya kararlıdır, Adil de ne olursa olsun oğlu Rüzgar’ın intikamını almaya… Adil’i durduracak cevabı verecek olan Eşref gelir ve oradan bir geçmiş yüzleşmesiyle karşı karşıya kalır.

Bütün herkes Serhan’ın teslim olması karşısında şaşkın ve üzgünken, Güven’i oyun dışı bırakmaya kararlı Serhan daha hapse adımını atmadan yeni bir planın tohumlarını ekmiştir. Bu planı için dışarıdaki eli olarak Yaman Ali’yi seçecektir. Serhan’ın planladığı tüm süreçte, planın dışında geçmişten biriyle yolları kesişir.

Güven, öğrendiği gerçeğin karşısında Neslihan ile geçmiş ile alakalı yüzleşecektir, Neslihan’ın yıllardır kaçtığı ve korktuğu bu yüzleşme sonucunda ise Güven de Neslihan da artık her şeyi öğrense de, şartlar artık eskisi gibi değildir. Gerçeklerin önüne çıkan en büyük problem ise; oğulları Yaman Ali olacaktır. Babası henüz hapse girmiş Yaman, Serhan’ın da ailesini koruma görevini ona biçmesi gerekçesi ile hareket alacaktır. Alaz ise bu görevin Yaman’a biçilmesinden oldukça rahatsız duyacak ve araklarında ki sürtüşmeyi alevlendiren bir başka rekabet ortaya çıkmış olacaktır.

Rüya ise tüm bu yaşananların ardından bir de üstüne Yaman ve Alaz arasındaki rekabetin sebebinin kendisi olduğunu öğrenecek ve annesi Şebnem ile de baba konusunda da tartışma yaşayan Rüya bundan sonra ki süreçte yeni bir yola çıkacaktır. İzlediği bu yolda karşısına çıkan kişi ve gerçekler sadece onu değil Serhan ve Şebnem’i de etkiler nitelikte olacaktır. Peki Rüya bu gerçeği öğrenebilecek midir? Serhan Güven’i planladığı şekilde hayatlarından çıkarabilecek midir? Peki Serhan’ın planı dışında çıkan kişi onun istediği sonuçları ne derece sekteye uğratabilecektir?

1 Yorum Var

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.