Veda Mektubu 23.Bölüm Fragmanı

Veda Mektubu 23.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Kanal D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Veda Mektubu dizisinin yeni bölümü 14 Ağustos Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar ve Rabia Soytürk gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Veda Mektubu bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI YOUTUBE'DA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Veda Mektubu 23.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Seher'in yokluğundan sonra evde sular durulmaz. Alanur ve Ziya'nın vedasının ardından, düğün bir anda kara bulutların altında kalır. Mina hastaneye yetiştirilirken ilk müdahale Beste'den gelir. Mehmet ve Aslı, Mina'yı kurtarmak için ellerinden geleni yaparlar. Bu sırada Karlıların evinde Nevzat ve ailesini büyük bir haber bekler. Bu haber karşısında Hatice, artık gözü kimseyi görmez.

Aslı, her şeyi yoluna koymak için çabalarken hiç beklemediği kadar güzel bir haber alır. Mehmet ve Selçuk arasındaki gerilim günden güne artar. Nevzat, Selçuk'un kanına girip Mehmet'i bitirecek bir plan hazırlarken, Hatice ise daha büyük düşünür. Artık kimse için geri adım atacak yer kalmamıştır. Bundan sonra Karlıların hiçbiri eskisi gibi olamayacaktır.

1 Yorum Var Yazıyı Küçült | Büyüt

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.