Üç Kız Kardeş 80.Bölüm Önizleme

Üç Kız Kardeş 80.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Üç Kız Kardeş dizisinin yeni bölümü 30 Mart Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

REKLAMLAR

Başrollerinde İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya ve Almila Ada gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Üç Kız Kardeş bu hafta yayınlanacak mı?

Lütfen bekleyin...

FRAGMANI PAYLAŞ: https://fragmanlar.im/uliti

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Sadık’ın, Derya ve Kartal’ın evliliğine olan onayı Türkan’ı çileden çıkarır. Türkan fevri bir kararla babası için sağlık raporu talebinde bulunur. Türkan’ın bu hamlesini öğrenen Sadık kızına yüz çevirir.

Serdar, Dönüş’ün hastalığının nüksetmesinden endişelenir ve Dönüş’ün ailesi ile görüşmesine engel olmaya çalışır. Bu durum Serdar ve Dönüş ikilisi arasında çatışmaya neden olabilir.

Derya’nın hamileliğini öğrenen Efe, annesinin başına olmadık işler açacaktır. Türkan’ın, Derya ve Kartal ilişkisine olan tepkisi Rüçhan ve Somer tarafından yanlış anlaşılmaya neden olabilir. Somer bu durum karşısında ilişkilerine dair Türkan’a seçenek sunmak zorunda kalacaktır.

Bir Yorum Yazın

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.