Üç Kız Kardeş 51.Bölüm 2. Fragmanı

Üç Kız Kardeş 51.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Üç Kız Kardeş dizisinin yeni bölümü 30 Mayıs Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya ve Almila Ada gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Üç Kız Kardeş bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI YOUTUBE'DA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Üç Kız Kardeş 51.Bölüm 2. Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Somer ve Rüçhan, Türkan'ın doğum günü vesilesiyle ona bir sürpriz hazırlamak isterken; esas sürpriz Türkan ve Kartal'dan onlara gelir. Nesrin, Derya'nın evlendiğini öğrenince bunun hesabını sormak için Derya'yı eve çağırır. Ancak bu sert tartışmanın sonucu hiç beklenmedik bir gelişmeye yol açar ve Dönüş, kendisinden yıllardır saklanan sırrı öğrenir. Bu gerçekle yüzleşmeye o an hazır olmayan Dönüş, kayıplara karışır.

Derya ise, ailesine karşı gemileri yakmışken, Sevilay'ın gölgesinden bir türlü kurtulamaz. Türkan ve Kartal'ın iş yemeği sebebiyle buluşmaları, Somer'in cephesinde kıskançlığa sebep olur. Ancak Somer'in fevri hareketlerinin sonuçları bu sefer sadece kendisine değil, ailesine de yansır. Türkan, Dönüş'ün kaybolduğunu öğrenince korkuyla kardeşini aramaya başlar. Buna şahit olan Kartal da ona yardım elini uzatmaktan çekinmez. Türkan ise Kartal'a soracağı soruyla, yepyeni bir yolculuğa çıkmak üzeredir.

2 Yorum Var Yazıyı Küçült | Büyüt

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.