Sakla Beni 6.Bölüm 2. Fragmanı

Sakla Beni 6.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Star TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Sakla Beni dizisinin yeni bölümü 7 Aralık Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu ve Cemre Baysel gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Sakla Beni bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI YOUTUBE'DA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Sakla Beni 6.Bölüm 2. Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Naz'a ihanet edemeyeceğini ve kavuşmalarının imkansız olduğunu düşünen İncila, canı acıyarak da olsa Mete'nin yaptığı teklifi reddeder. Bu cevap Mete'yi hayal kırıklığına uğratırken, son bir defa vazgeçmeyi düşünse de artık geri dönüşün mümkün olmadığını anlayıp Naz ile nikah masasına oturur. Bu gelişme İncila ve Mete arasındaki engelleri daha da büyütürken, İncila'nın gitmesini istemeyen Mete onu ikna edememenin öfkesini ve çaresizliğini yaşar.

Diğer yandan Mete ile evlenmek Naz'ı çok mutlu etse de, düğünde yaşananlar onun gerilim dolu bir gece geçirerek tekrar anne evine dönmesine neden olur. Bu gelişme iki aile arasındaki iplerin daha da gerilmesine neden olurken, Naz, Kont Ziya’nın ezici otoritesiyle tanışmanın şokunu yaşar.

Birlikte büyüdüğü Naz'ın ve sevdiği adamın hayatından sonsuza dek çıkmaya karar veren İncila bir yolculuğa kanat açmak üzereyken, Mete’nin ondan kolay kolay vazgeçmeyeceğinin farkında değildir.

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.