Sakla Beni 16.Bölüm Fragmanı

Sakla Beni 16.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Star TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Sakla Beni dizisinin yeni bölümü 15 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu ve Cemre Baysel gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Sakla Beni bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI YOUTUBE'DA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Sakla Beni 16.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Kendisinden saklanan büyük gerçeği öğrenmenin şokunu yaşayan İncila, yıllardır ona çektirdikleri acılar için herkese çok öfkelidir. İncila'ya dair gerçeği öğrenen Atıf, torununun kendi evinde hizmetçi olarak yaşamasına sebep olduğu için Ziya'ya büyük bir tepki gösterir. Ziya yaşanan bu durumdan büyük bir suçluluk duyarken, İncila yalnız kalma ihtiyacı hisseder. Mete onunla konuşabilmek için bir yol bulmaya çalışsa da İncila'ya en büyük destek Kadir'den gelir. Naz bebeği hakkında kritik bir kararın eşiğindedir. Mete ise bu konudaki gerçek hislerini söyleyemiyor olmanın sıkıntısını yaşar. Evde dengelerin değişiyor olmasından ve gözden düşmekten kaygılanan Naz, İncila'nın yıllardır tanıdığı haliyle kalmasını isterken, İncila artık hiçbir şeyin aynı olmayacağının sinyallerini verir.

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.