Şahane Hayatım 24.Bölüm 2. Fragmanı

Şahane Hayatım 24.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Now TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Şahane Hayatım dizisinin yeni bölümü 24 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

REKLAMLAR

Başrollerinde Hilal Altınbilek ve Onur Tuna gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Şahane Hayatım bu hafta yayınlanacak mı?

Lütfen bekleyin...

FRAGMANI PAYLAŞ: https://fragmanlar.im/w1jlt

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Mesut ve Şebnem evlilik hazırlıkları yapıyor!

Melisa, Onur’u terk ediyor!

Cinayeti öğrenen Elif, polise gider. Demir’in öldüğünü öğrenen Aysel ve Macit yıkılır. Şebnem, Elif’in cinayet suçunu üstüne yıkmasıyla karşı karşıya kalır. Elif’i ezip geçmekten başka çaresi kalmamıştır! Demir’in mezarını kazan polisler hiç ummadıkları bir gerçekle karşılaşır. Diğer tarafta ise Onur, Melisa’nın düğün hazırlıklarına başlamasıyla birlikte kendini iyice köşeye sıkışmış hisseder ve Didem’le yakınlaşır. Bu yakınlaşma Ahmet’in onları görmesiyle bir skandala dönüşecektir. Onur ve Didem ilişkisini öğrenen Melisa’nın ise düğün gecesi Onur’a büyük bir sürprizi vardır. Kendine yeni bir hayat kurmaya hazırlanan Şebnem ise Didem ve Onur’un birlikteliğini öğrenince neye uğradığını şaşırır. Şebnem bu defa en yakın dostunun ihanetiyle sınanacaktır! Fakat yanında hiç ummadığı bir müttefiki olacaktır... Melisa!

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.