Ömer 54.Bölüm Fragmanı (Final)

Ömer 54.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Ömer dizisinin yeni bölümü 6 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Ömer bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI YOUTUBE'DA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Ömer 54.Bölüm Fragmanı (Final)

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Hakan'ın yaralandığını öğrenen Nisa büyük bir endişeyle durumu öğrenmek için hastaneye gelir. Yaşadıkları onca olumsuzluğa rağmen birbirlerine olan sevgilerini korumayı başaran Gamze ve Ömer, her şeyi geride bırakarak yepyeni bir başlangıç yapmaya karar verirler.

Nurhayat ve Reşat arasındaki konuşmayı duyan Çiçek, sevdiği adam için mücadele etmeyi bırakarak evi terk eder. Onun gidişi Reşat'ın bazı gerçekleri daha iyi görmesini sağlarken, Gamze ve Ömer, Çiçek'i geri döndürmek için büyük çaba gösterirler. Eda ile Nilüfer kendilerine dair önemli bir karar alırlar ve Vicdan'ı da bu karara ortak ederler.

Çiçek'e hak ettiği sevgiyi veremediğini anlayan Reşat, ondan son bir şans istemek için adım atar. Gamze ile Ömer’in düğünü Rahmi ve Fatma için sürpriz bir kutlamaya dönüşürken, bu düğün herkesin sorunlarının çözümüne ve geçmişte kalan ukdelerin telafi edilmesine imkan sağlar.

1 Yorum Var Yazıyı Küçült | Büyüt

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.