Ömer 47.Bölüm 2. Fragmanı

Ömer 47.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Ömer dizisinin yeni bölümü 11 Mart Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

REKLAMLAR

Başrollerinde Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Ömer bu hafta yayınlanacak mı?

Lütfen bekleyin...

FRAGMANI PAYLAŞ: https://fragmanlar.im/64m2h

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Gamze'yi sahnede şarkı söylerken gören Ömer mekanı terk ederken, Gamze'nin onu durdurma çabası başarılı olmaz ve ikili arasında büyük bir tartışma yaşanır. Ömer'in öfkesini gören Reşat, sağduyuyla yaklaşarak oğlunu sakinleştirmeye çalışır.

Reşat ve Ömer, Tahir'in hapisten kurtulabilmesi için Hasan'ı itirafçı olmaya ikna etmeye çabalar. Kardeşi Melek’i yalnız bırakmak istemeyen Hasan, ona sahip çıkacaklarının sözünü alarak mahkemeye çıkmayı kabul eder. Melek'in Reşat'ların yanına gelmesi ev halkı için alışılması gereken yeni bir dönemi başlatırken, Ömer'e de büyük bir sorumluluk yükler.

Nisa'ları zor durumda bıraktığı için üzülen Gamze, annesinin sattığı evi geri alabilmek için harekete geçer. Gizli aşk notları alan Nisa, kimin gönderdiğini bulmak için kolları sıvar. Samet'in gelişi Reşat'ın canını çok yakan bir gerçeği ortaya çıkarırken, Gamze ile aralarındaki bağı yeniden güçlendirmek isteyen Ömer'i kötü bir sürpriz beklemektedir.

1 Yorum Var Yazıyı Küçült | Büyüt

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.