Mehmed Fetihler Sultanı 2.Bölüm Fragmanı

Mehmed Fetihler Sultanı 2.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Mehmed Fetihler Sultanı dizisinin yeni bölümü 5 Mart Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

REKLAMLAR

Başrollerinde Serkan Çayoğlu ve Tuba Ünsal gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Mehmed Fetihler Sultanı bu hafta yayınlanacak mı?

Lütfen bekleyin...

FRAGMANI PAYLAŞ: https://fragmanlar.im/foef1

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Tahtı babası Murad’a bırakan Mehmed, Saruhan’a döner. Burada hem ahalinin hem de ahilerin sorunlarıyla ilgilenir. En önemli meselelerden biri korsanların ticarete mani olmasıdır. Mehmed bu meseleyi çözerek yalnızca halkın isteğini yerine getirmeyecek, kendisi ile ilgili bir düğümü de çözecektir.

Venedikliler, Murad’a Mehmed’i şikayet etmiş, ticaretlerine halel getirdiğini belirtmişlerdir. Bununla birlikte Çandarlı da Sultan Murad’a Mehmed ile ilgili önemli deliller sunmuştur. Sultan Murad, Mehmed’in hesap vermesi için tez huzuruna çağrılmasını ister.

Bali Beyler yola çıkar. Mehmed ya Bali Beylerle beraber sultan huzuruna çıkacaktır ya da kendisine atılan suçlamaları yıkmak için korsanların başı Capello’yu yakalayacaktır. Mehmed, Capello’yu yakalayabilecek mi? Yoksa sultan huzuruna Bali Beyler ile beraber eli boş mu çıkacaktır?

Haremde de sular durulmamaktadır. Mehmed’in huzuruna çağrılması Hüma’yı endişelendirmekte, aksine Halime’yi de sevindirmektedir. Mara ise bambaşka bir fikirdedir. Mehmed’i taht hususunda rakipsiz bırakmak. Ahmed’in ortadan kalkması Mehmed’e halel getirilmesini engelleyecektir. Hüma, Mara’nın fikrine nasıl tepki verecektir? Halime’nin bu plana karşı bir karşı planı olacak mı?

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.