Kül Masalı 9.Bölüm Fragmanı

Kül Masalı 9.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kül Masalı dizisinin yeni bölümü 25 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

REKLAMLAR

Başrollerinde Gökhan Alkan ve Sevda Erginci gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kül Masalı bu hafta yayınlanacak mı?

Lütfen bekleyin...

FRAGMANI PAYLAŞ: https://fragmanlar.im/axaak

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Gülcan’ın ortaya çıkışı herkes üzerinde sarsıcı bir etkiye neden olur. Annesiyle ilgili gerçekleri kendisinden sakladığı için ablasına kızan Behiye ortalıktan kaybolur. Arat Özge’ye kendini affettirmenin yolunu ararken Jale ve Özge arasında büyük bir kavga kopar. Jale Özge’ye geçmişini ve köşkte yaşadığı tüm travmaları anlatır. Jale’nin bu hareketi Neveser için bardağı taşıran son damladır artık. Jale’yi köşkten göndermek için harekete geçer. Diğer taraftan Jale, Erhan’a Leyla’nın kaybının ardındaki gerçeği anlatmak zorunda kalır. Jale’nin içine düştüğü çıkmazın sadece Leyla’nın değil, Arat ve Özge’nin hayatlarını da tehdit ettiğini öğreniriz. Nihayetinde Arat kızı Leyla’nın varlığını öğrenirken tüm bu olayların arkasındaki kişi de su yüzüne çıkar.

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.