Kül Masalı 1.Bölüm 2. Fragmanı

Kül Masalı 1.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Kül Masalı dizisinin ilk bölümü 15 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

REKLAMLAR

Başrollerinde Gökhan Alkan ve Sevda Erginci gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kül Masalı bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: https://fragmanlar.im/9f0ai

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Yoksul ve mütevazı bir geçmişten gelen Özge (Sevda Erginci), altı yıldır bir restoranda aşçılık yapmaktadır. Türkiye’nin en zengin ve köklü ailelerinden Giraylı ailesinin veliahtı Arat Giraylı (Gökhan Alkan) ile karşılaşıp ilk görüşte aşık olup evlenirler. Özge’nin Arat’ın ailesinin yaşadığı konağa gelin olarak girmesi onu bir anda bir aşk masalından entrikalarla dolu dünyaya sokar. Kocasının geçmişinden gelen öfke patlamaları, Özge’nin kız kardeşi Behiye'nin (Gizem Güneş) zenginlik ihtirası ve Arat’ın şaibeli şekilde ölen eşi Jale’nin (Başak Gümülcinelioğlu) peşini bırakmayan gölgesi Özge'nin bu zorlu yolculuğunu daha da karmaşık hale getirir.

Bir Yorum Yazın

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.