Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 26.Bölüm Fragmanı

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 26.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Selahaddin Eyyubi dizisinin yeni bölümü 27 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

REKLAMLAR

Başrollerinde Uğur Güneş ve Dilin Döğer gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Selahaddin Eyyubi bu hafta yayınlanacak mı?

Lütfen bekleyin...

FRAGMANI PAYLAŞ: https://fragmanlar.im/zmo34

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Süreyya’nın intikamını almak ve beyleri kurtarmak için harekete geçen Selahaddin, Mülhem’i köşeye sıkıştırmaya başarmıştır.

Selahaddin, Mülhem’i öldürerek Süreyya’nın intikamını alır ama Temur’un beklenmeyen hamlesi yüzünden beyleri elinden kaçırır. Temur, beyleri kurtaracağını düşünürken Bernard önlerine çıkar ve onları yeniden ele geçirir. Üstelik Karategin de artık Bernard’ın elinde esir. Temur’un bu hamlesi Arslanşah, Nureddin ve Selahaddin’i karşı karşıya getirir. Arslanşah, beylerin Bernard’ın elinde esir düşmesinden dolayı Sultan Nıureddin’i suçlarken etrafında beylere bağlı askerleri toplayıp Zengi Devletine karşı bir tavır takınır.

Beyleri elinde tutarak Zengilere karşı gücü elinde tutan Bernard, Sultan Nureddin’den beylere karşılık Gazze’yi ister. Beylerle birlikte esir düşen Karategin, kaçmak için her yolu dener ama Bernard’ın elinden kurtulması öyle kolay değildir.

Arslanşah Bernard’a baş eğmeyen Sultan Nureddin’e Gazze’yi Bernard’a vermesini söyler. Aksi halde beyleri kurtaramayacaklardır. Sultan Nureddin ise bunu kesin bir dille reddederken Arslanşah kendi bildiğini okuyarak Gazze’yi kuşatmak için harekete geçer.

Selahaddin, tutsak olan beyleri Bernard’ın esaretinden kurtarabilecek midir? Arslanşah’ın öne çıkma gayretiyle parçalanmasına vesile olduğu İslam Birliği yeniden kurulabilecek midir? Nureddin şehit kanlarıyla sulanan, uğrunda nice mücadeleler verilen Gazze’yi elinde tutabilecek midir?

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.