Korkma Ben Yanındayım 5.Bölüm 2. Fragmanı

Korkma Ben Yanındayım 5.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Now TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Korkma Ben Yanındayım dizisinin yeni bölümü 6 Nisan Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

REKLAMLAR

Başrollerinde Şevket Çoruh ve Günay Karacaoğlu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Korkma Ben Yanındayım bu hafta yayınlanacak mı?

Lütfen bekleyin...

FRAGMANI PAYLAŞ: https://fragmanlar.im/67bk7

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Masal’ın kızı olduğunu öğrenen Mert, tekrar İnci’nin karşısına çıkar. İnci her ne kadar Mert’e kızsa da onu görünce kafası karışacaktır. Masal’a çok iyi bir baba olan Mustafa için İnci ve kızı onun her şeyidir. Bir yandan da İnci’yi kaybetme korkusu taşıyan Mustafa, Mert ile hastanede karşılaşır. İki düşman gibi birbirlerine bakarken, Mustafa sessiz bir yerde Mert ile konuşmak ister. Daha sonra eve dönen Mustafa pişman şekilde İnci’den özür diler. O konuşmada Mustafa Mert’e bir şey mi yapmıştır? Bunu öğrenen İnci Mustafa’ya karşı ne tepki verecektir?

1 Yorum Var Yazıyı Küçült | Büyüt

Bir Yorum Yazın

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.