Korkma Ben Yanındayım 2.Bölüm 2. Fragmanı

Korkma Ben Yanındayım 2.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Now TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Korkma Ben Yanındayım dizisinin yeni bölümü 16 Mart Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Şevket Çoruh ve Günay Karacaoğlu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Korkma Ben Yanındayım bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI YOUTUBE'DA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Korkma Ben Yanındayım 2.Bölüm 2. Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Medyapım tarafından NOW ekranları için hazırlanan dizinin yönetmen koltuğunda Merve Çolak otururken, senaryosu Erkan Birgören tarafından kaleme alınmaktadır.

Lise yıllarında annelikle başlayan bir hikaye! Dizi, İnci ve Aylin'in duygusal serüvenini ekrana getirecek.

Dizinin oyuncuları arasında Şevket Çoruh, Günay Karacaoğlu, Nilsu Berfin Aktaş, Didem Balçın, Murat Aygen, Eren Ören, Durukan Çelikkaya, Serhat Özcan, İpek Türktan, Erdem Kaynarca, Fahriye Kesimal yer almaktadır.

Ailesinin gözbebeği İnci (Nilsu Berfin Aktaş), Ulusözler Koleji’nin burslu öğrencisidir. Sınıf arkadaşı ve aynı zamanda okul sahibinin oğlu Mert’ten (Eren Ören) hamile kalır. Üniversite sınavına hazırlanan ve hayallerine koşan iki gencin hayatı sonsuza kadar değişir. Evlatlarının hayatındaki değişim aileleri de derinden etkileyecektir. İnci’nin annesi Seher (Günay Karacaoğlu), aynı okulda hademe olarak çalışmaktadır. Selahattin (Şevket Çoruh) ile kurdukları dünyada, evlatları için mücadele etmektedirler. En büyük hayalleri de onları her zaman gururlandıran kızları İnci’nin doktor olmasıdır. Turgut (Murat Aygen), Ulusözler Koleji’nin sahibi ve müdürüdür. Baskı ve korkuyla sindirdiği Aylin’le (Didem Balçın) evlilikleri proje gibidir. Aylin her ne kadar bu projenin bir parçası olarak kalsa da evlatları için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırdır. Henüz doğmamış bebeğin, iki genç ve aileleri üzerinde estireceği rüzgar merak konusudur.

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.