Kopuk 4.Bölüm Fragmanı

Kopuk 4.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Now TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kopuk dizisinin yeni bölümü 17 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

REKLAMLAR

Başrollerinde Kaan Yıldırım, Biran Damla Yılmaz ve Seray Kaya gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kopuk bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: https://fragmanlar.im/ocm9n

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Korktuğu başına gelen Müjde artık gerekli cesareti toplayıp Ferhan’ın yanında durmaya karar vermişken onu hiç hoşuna gitmeyecek bir sürpriz bekler. Erdal’ın yarım bıraktığı iş yüzünden burnundan soluyan Ziya’nın bir planı vardır. Ziya’nın başarısızlıklarından oldukça sıkılmış olan Sina’nın ise bir başka… Ferhan tüm gizli planları gün yüzüne çıkarmak için İpek’le yakınlaşınca hiç beklemediği bir gerçek ile karşılaşır. Peki, Ferhan bu gerçekle yüzleşirken mahallesinin yardımına zamanında yetişebilecek midir?

1 Yorum Var

Bir Yorum Yazın

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.