Kızıl Goncalar 3.Bölüm Önizleme

Kızıl Goncalar 3.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Fox TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kızıl Goncalar dizisinin yeni bölümü 22 Ocak Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

REKLAMLAR

Başrollerinde Özgü Namal ve Özcan Deniz gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kızıl Goncalar bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: https://fragmanlar.im/klugx

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Levent’in Zeynep’i kurtarma girişimi hiç beklemediği bir yerden engellenir. Kızının okuması için hayaller kuran Meryem, Naim’in ve tarikatın kızı Zeynep’e dair yaptıkları planı öğrenmiştir. Naim, tarikatın içinde yükselme hesapları yaparken Meryem kızını kurtarmak peşindedir.

Cüneyd’in gelgitli halleri ise amcası Sadi Hüdayi’yi düşündürmektedir. Onun ve tarikatın geleceği için düşündükleri planı bir an önce hayata geçirmeye niyetlidir. Eşi Hasna ve kızı Feyza’nın başka planları vardır.

Mira, babasına olan öfkesinin artmasıyla başını çok daha büyük belalara sokar.

4 Yorum Var

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.