Kirli Sepeti 21.Bölüm 2. Fragmanı

Kirli Sepeti 21.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Now TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kirli Sepeti dizisinin yeni bölümü 25 Şubat Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

REKLAMLAR

Başrollerinde Ayça Bingöl, Devrim Yakut ve Serkay Tütüncü gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kirli Sepeti bu hafta yayınlanacak mı?

Lütfen bekleyin...

FRAGMANI PAYLAŞ: https://fragmanlar.im/nxmez

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Hayriye, olduğu ve olması gerektiği kişi arasında kalıp zorlanırken kendini utanç verici durumlara sokar. Yardımına hiç ummadığı biri koşar. Bir başka utanç verici durumda olan Medine ise artık yorulmuştur. Bu sefer çözümü terk etmekte bulur. Fakat memleketinden gelen haber Medine’nin kurtuluşunun kolay olmayacağını gösterir. Yolun sonuna geldiğini düşünürken yardımına yine Songül yetişir. Herkes sonunda rahat bir nefes verecekken beklenen kurşun beklenmedik birinde patlar. Tüm dikkatler patlayan kurşuna çevrilince burunlarının dibinde gerçekten son nefesini veren kişiyi kimse fark etmez.

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.