Kirli Sepeti 11.Bölüm 2. Fragmanı

Kirli Sepeti 11.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Fox TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kirli Sepeti dizisinin yeni bölümü 10 Aralık Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Ayça Bingöl, Devrim Yakut ve Serkay Tütüncü gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kirli Sepeti bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI YOUTUBE'DA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Kirli Sepeti 11.Bölüm 2. Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Yılmaz’ın ani ölümü Songül’ün neredeyse aklını kaçırmasına sebep olur. Bir yandan İlkgül’ün kesilemeyen sözü, bir yandan Hatice’nin evi alacak olması Songül’ün üstüne üstüne. Canan’ın da araya girmesiyle her iki sorun çözülecek gibi olsa da Yılmaz’ın Songül’e son bir sürprizi daha olacaktır. Partiden sonra Nergis’in bebeğini kaybetmesi Hayriye’nin inanılmaz bir vicdan azabı çekmesine sebep olur. Nergis’e her an gerçekleri itiraf edebilecek olan Hayriye’yi susturmak içinse Yasemin ve Feyyaz dört dönerler. Ama olanları Kıymet’in de duyması hepsini sıkıştırır. Murat ve Aylin’in boşanma davasının görülmesi evdeki dengeleri değiştirir. Aylin artık tamamen başka bir oyun oynarken Medine de Murat’ın istediğinin olması için ona gerçekleri anlatmaya karar verir.

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.