Kendi Düşen Ağlamaz 24.Bölüm Fragmanı

Kendi Düşen Ağlamaz 24.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin yeni bölümü 14 Aralık Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Hakan Yılmaz ve Selen Soyder gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kendi Düşen Ağlamaz bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI YOUTUBE'DA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Kendi Düşen Ağlamaz 24.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Alize ve Serkan’ın evliliklerinde altıncı ay dolmuştur. Serkan, Alize’yle baş başa kalabilmek için bir balayı planı yapar. Alize’nin ise o balayına gitmemek ve Serkan’la baş başa kalmamak için kendince güçlü nedenleri vardır. Bu nedenleri ise sadece Sinem’le paylaşır. Alize’yle eskisi gibi dert ortağı olmaya başlayan Sinem ise ona kendince bir tavsiye verir ancak Alize yine de ikna olmaz ve kendi planını devreye sokar. Serkan’ı Sapanca’da büyük bir sürpriz beklemektedir. Ancak diğer tarafta Alize-Serkan çifti için bambaşka planlar yapan biri daha vardır. Mesut, ikilimizin evliliğini bozmak için Yeliz’i devreye sokmuştur ve ondan, bu evliliği bozabilmek için büyük bir adım atmasını ister. Yeliz hiç beklenmedik bir hamle yaparak çiftimizin hayatının tam ortasına dalar. Ancak onun oyunlarının farkında olan bambaşka biri daha vardır.

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.