Kara Ağaç Destanı 4.Bölüm 3. Fragmanı

Kara Ağaç Destanı 4.Bölüm 3. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kara Ağaç Destanı dizisinin yeni bölümü 15 Mart Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Olgun Şimşek, Emre Kıvılcım ve Meltem Akçöl gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kara Ağaç Destanı bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI YOUTUBE'DA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Kara Ağaç Destanı 4.Bölüm 3. Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Sultan’ın, Osman Ağa’nın ölümüyle ilgili söyledikleri ve Merdo’nun Latif Bey’e teslim edilmesi Ömer’i hayal kırıklığına uğratır. Merdo adım adım infaza götürülürken Ömer, onu kurtarmak için kendi yöntemleriyle hareket etmeye karar verir.

Sultan, babasının kendi eliyle yaptığı beşikte beklenmedik bir gizeme rastlar. Bu gizemin peşine düştüğünde beşiğin daha büyük bir sırrın parçası olduğunu anlar. İşin içinden çıkamayınca Sultan’ın yolu Asiye’ye düşer. Asiye bir yandan büyük sırrı açığa çıkarmakla tehdit eden esrarengiz kadınla baş etmeye çalışırken diğer yandan Sultan’ın zorlu sorularına cevap vermek zorundadır.

Ömer’le arası bozulan Celal Ağa, tek varisinin elinden kaydığını gördüğü anda, tavrını değiştirir. Ömer’i kaybetmeyi göze alamayınca Latif Bey ile karşı karşıya gelir. Latif Bey, uğradığı hakaretin karşısında öyle bir hamlede bulunur ki Kara Ağaç’ta dengeler sil baştan değişir.

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.