İnci Taneleri 6.Bölüm 2. Fragmanı

İnci Taneleri 6.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Kanal D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen İnci Taneleri dizisinin yeni bölümü 29 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

REKLAMLAR

Başrollerinde Yılmaz Erdoğan ve Hazar Ergüçlü gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı İnci Taneleri bu hafta yayınlanacak mı?

Lütfen bekleyin...

FRAGMANI PAYLAŞ: https://fragmanlar.im/54gqj

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Azem, Cihan’la istediği gibi iletişim kuramamanın huzursuzluğu içindedir. Artık hayatında kimi nereye koyacağını da bilememektedir. Cihan, kurşunun hesabını sormanın peşindedir. Ama bir diğer yandan da Doktor Elif’le bir gönül macerasının başlangıcındadır.

Azem, Dilber’in yoğun ilgisinden yorulmuş ne yapacağını bilemezken, Piraye’nin teklifiyle şirketin etkinliğine katılır. Dilber bu durumdan da rahatsız olur ve hayat bunların arasında Azem’i beklenmedik bir çatışmanın ortasına savurur.

2 Yorum Var Yazıyı Küçült | Büyüt

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.