Hudutsuz Sevda 25.Bölüm Fragmanı

Hudutsuz Sevda 25.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Now TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Hudutsuz Sevda dizisinin yeni bölümü 21 Mart Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Deniz Can Aktaş ve Miray Daner gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Hudutsuz Sevda bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI YOUTUBE'DA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Hudutsuz Sevda 25.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Yılmaz’ın sonunu hiç beklenmedik biri getirir. Bu son, beraberinde kimsenin karşısına almak istemeyeceği bir babayı öfkelendirir ve herkesin korktuğu başına gelir. Yılmaz’ın babası Nihat, intikam için sonunda boş bıraktığı meydana döner. Halil İbrahim ne olursa olsun dik duruşunu sergilemeye devam eder. Zeynep arkasında Halil İbrahim gibi bir kocası olduğu için babasını bile tehdit etmekten çekinmez. Asiye ve Rızvan her ne kadar Zeynep’i ciddiye almasalar da Halil İbrahim, Zeynep’in tehditlerinin altının boş olmadığını sessiz bir gecede kanıtlar. Herkes gözlerinin önündeki düşmana odaklanmışken sessizce yaklaşan asıl yılanı kimse fark etmez. Bu sefer tehlike çok yakında hatta içlerindedir.

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.