Gaddar 6.Bölüm Fragmanı

Gaddar 6.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Now TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Gaddar dizisinin yeni bölümü 23 Şubat Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

REKLAMLAR

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan ve Onur Saylak gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Gaddar bu hafta yayınlanacak mı?

Lütfen bekleyin...

FRAGMANI PAYLAŞ: https://fragmanlar.im/0b87b

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Dağhan, Enver’in kurduğu tuzakla köşeye sıkışır. Gürkan da artık onun bir tetikçi olduğunu öğrenmiştir. Ama Dağhan kaçıp saklanmak yerine savaşmayı seçer. Müdür ve Dağhan için artık olayları netleştirme zamanı gelmiştir. Ya tamam diyeceklerdir ya devam. Müdür Dağhan’ın cevabını beklerken Dağhan, mahallesinde öldürülen taksicinin katilini aramaya başlar. Katilin izini sürerken yolu eski bir arkadaşıyla da kesişir. Katilin peşinde olan Dağhan, Enver’e zarar vermenin bir yolunu da bulur.

Oğlunun son yaptıklarından sonra Yağmur’dan kolay kolay vazgeçmeyeceğini anlayan Ekber, Davut’u tehdit eder. Artık evde olan Yağmur babasıyla arasını düzeltmeye çalışır ama Ekber’in tehditi Davut’un psikolojisini iyice bozmuştur. Öte yandan Enver’i Yağmur’dan ayırmak için harekete geçen Ekber’le oğlu aralarındaki gerilim iyice tehlikeli bir hal alır. Enver’in bu işten sıyrılmak için bulduğu çözüm Ekber’i delirtir. Bu zamana kadar bir canavar olmadığını söyleyen Ekber artık her şeyi yapabilecek noktaya gelir.

Aydan ne olursa olsun hâlâ Dağhan’la birleşmekten yana umutludur. Oya bu umudun kızını mahvettiğini düşündüğünden onu Dağhan aşkından kurtarmak için çeşitli yollar dener.

3 Yorum Var Yazıyı Küçült | Büyüt

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.