Gaddar 17.Bölüm 3. Fragmanı

Gaddar 17.Bölüm 3. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Now TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Gaddar dizisinin yeni bölümü 17 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan ve Onur Saylak gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Gaddar bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI YOUTUBE'DA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Gaddar 17.Bölüm 3. Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Dağhan Müdür’le kafa kafaya verip Korkut’un yaşayıp yaşamadığından emin olmaya çalışırken Korkut da planlarını devreye sokmak için Ekber ile birlik olmuştur. Korkut Dağhan’ın önem verdiği dört ismi rehin alıp onları kurtarması için Dağhan’a çeşitli oyunlar kurar. Ekber de bu oyundan faydalanıp Müdür’ün en değerli varlığı kızını da dahil eder. Böylece intikamını almak için bir fırsat doğmuştur. Müdür yıllar sonra yaklaşabildiği kızını kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalınca hem Korkut’a hem de Ekber’e giderek daha da bilenir.

Dağhan Korkut’un kurduğu oyunu vaktinde çözemezse sevdiklerini kaybedecektir. Müdür, Dağhan, Kurt ve Enver birlik olup rehineleri kurtarmaya çalışırken Korkut’un türlü engellerine takılırlar. Zamanla yarıştıkları için başka kollardan da destek almak zorunda kalırlar.

Bu sırada Korkut Leylâ’yla tekrar bağlantı kurmak ister ancak yine de ona tam olarak güvenemez. Beraber geçirecekleri bir akşam Leylâ’nın yaptığı bir hamle sonucunda şüpheleri Korkut’u yeniden haklı çıkarır.

Müdür yüzünden başına gelenler Nilüfer’i, Müdür’e karşı daha agresif bir hale getirir. Müdür’ün inşa etmek için çabaladığı baba-kız ilişkileri bu olay yüzünden tekrar sarsılır. Rüzgar’ın sıkıntılı ve depresif hâli herkesin dikkatini çeker ve aldığı gitme kararı aileden tepki almasına sebep olur.

Korkut Dağhan’ı kendi ayağına getirip bu işe bir son vermenin derdindedir. Onu yeniden Aydan üzerinden tuzağa çeker. Aydan olanlardan sonra Korkut’u karşısında görünce panik olur. Dağhan’ın güvende olduğundan emin olmak için elinden geleni yapar. Aydan’ın tehlikede olması fikri Dağhan’ı çileden çıkarır ve tüm tedbirlere rağmen tek başına Korkut’un karşısına dikilmeye kararlıdır.

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.