Gaddar 11.Bölüm 2. Fragmanı

Gaddar 11.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Now TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Gaddar dizisinin yeni bölümü 29 Mart Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

REKLAMLAR

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan ve Onur Saylak gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Gaddar bu hafta yayınlanacak mı?

Lütfen bekleyin...

FRAGMANI PAYLAŞ: https://fragmanlar.im/za6th

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Yağmur anlık bir öfkeyle Ekber’e ateş edince olaylar karışır. Yaptığı bu hata sonucu Enver ile arasında bir sürtüşme yaşanır. Dağhan Gürkan’ın onun açığını yakalamasıyla ve Ali’nin de şikâyeti üzerine karakola alınır. Büyük bir kalabalık Dağhan’ı bu suçtan aklamak için karakolun önünde toplanıp birlik olur.

Ekber, güvenini yeniden kazanması için Kurt’a son bir şans verir fakat bu şans Kurt için zor bir sınava dönüşür. Ekber, Dağhan ve Enver’e daha büyük bir darbe vurabilmek için acımasızlığı ile nam salmış Zakkum Kardeşleri onların karşısına koymayı planlar. Enver, Zakkum Kardeşlerin piyasaya çıkması üzerine tüm iş yollarını kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Dağhan da Cezmi Zakkum ’un zarar verdiği bir kadını kurtarmak isterken kardeşlerin radarına takılır.

Enver ve Dağhan birlik olup bu kardeşlere karşı koymanın yollarını ararken Dağhan bu kez farklı bir şekilde çözmeye karar verir. Ancak bu karar onu dönülmez bir hataya sürükler. Dağhan’ın olaylar sırasında yaralanmasıyla Aydan ve Leylâ onun için seferber olur.

Ekber Oya’nın ona rest çekmesinden çok etkilenir ve görüşmek için ısrarcı olur. Ancak Oya kızının başına gelenlerden sonra Ekber’le ilişkisine set koymaya kararlıdır.

Bir Yorum Yazın

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.