Bir Sevdadır 10.Bölüm 2. Fragmanı

Bir Sevdadır 10.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bir Sevdadır dizisinin yeni bölümü 3 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

REKLAMLAR

Başrollerinde Sude Zülal Güler ve Feyyaz Şerifoğlu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Bir Sevdadır bu hafta yayınlanacak mı?

Lütfen bekleyin...

FRAGMANI PAYLAŞ: https://fragmanlar.im/ltxwv

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Yeşil nihayet çocuklarına kavuşur. Peki Yeşil nasıl dışarı çıkabilmiştir? Karlıca Ailesinde yaşanan büyük kayıptan sonra Hasret artık ailenin başına geçmiştir. Hasret’in oğulları ve Yeşil hakkındaki yeni planı ne olacaktır?

Diğer taraftan Ayça cephesinde neler yaşanacaktır? Hasret’in yeni planları arasında Yeşil’in annesini İstanbul’a getirmek de vardır. Yeşil’in annesi İstanbul’a ne amaçla gelecektir?

Menevşe ve Tufan arasındaki kıskançlık rüzgarları ne tarafa esecektir? Yeşil’e büyük bir sürpriz hazırlığında olan Yasin’in Yeşil için planı ne olacaktır? Ayağa kalkar kalkmaz soluğu Bıçakçı konağının kapısında alan Ünal’ı karşısında gören Yeşil ne yapacaktır?

Bir Yorum Yazın

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.