Benim Güzel Ailem 19.Bölüm Önizleme

Benim Güzel Ailem 19.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Benim Güzel Ailem dizisinin yeni bölümü 15 Kasım Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Erdal Özyağcılar ve Onur Buldu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Benim Güzel Ailem bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI YOUTUBE'DA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Benim Güzel Ailem 19.Bölüm Önizleme

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Adnan’ın mührü kırıp içeri girmesiyle Rasim, ne yapacağını bilemez. Canan da bu sırada her şeyden habersiz evde yemek hazırlarken kapıya resmi bir minibüs yanaşır. Adnan’ın her zamanki umursamazlığı Rasim’i öfkelendirir. Canan, tam da evine kavuşmanın mutluluğunu yaşarken zabıta, mührün kırılıp içeri girildiğini fark eder ve evin kapısında bir kez daha mühür vurulur. Zabıta amiri, Rasim’e “6 aydan 3 yıla kadar hapis” deyince Rasim, fenalaşır. Gökçe’nin intikam planıyla kendisini metruk bir depoda bulan Ferdi’nin çaresizliği, yanına gelen Gökçe’nin kendisine gösterdiği fotoğraflarla iyice artar. Gökçe’nin Öznur’la arasını bozmaya niyetli olduğunu fark eden Ferdi, Onur’a “Ne istersen yaparım” diye teklifte bulunur. Mahmut, Oğuz ile Tuğçe arasındaki yakınlaşmayı fark edip bu durumu da Feryal’e söyler. Feryal, duydukları karşısında sevinçten havalara uçar. Nedim, bir hayır için içerisinde neler olduğundan habersiz antika koltukların yüzünü değiştirmek ister. Yanında Adnan varken şilteyi bir kaldırır ve rulo haline getirilmiş paralar etrafa dağılır. Adnan, paraları alıp ortak iş kurmak isterken Nedim, bu fikre karşı çıkar. Canan, gece yarısı Sina ve Damla’nın evine sessizce girer. Mum ışığında oturan yeni evlilerden Sina, “Belediye bizim de elektriklerimizi kesti efendim. Ben aslıda sandığınız gibi zengin de değilim” diye şaka yapar. Tuğçe’nin eve geç gelmesine kızan Nedim, motosikletten inerken kızını görür. Yanındakinin Oğuz olduğunu düşünüp ona vurmaya başlar ama aslında vurduğu kişi Mahmut’tur. Gökçe, diziye dönemeyince Ferdi’den intikamını alır. Basına sızan fotoğraflar, hem aileyi karıştırır hem de dizinin yayından kaldırılmasına yol açar.

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.