Ben Bu Cihana Sığmazam 57.Bölüm 2. Fragmanı

Ben Bu Cihana Sığmazam 57.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yeni bölümü 13 Şubat Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

REKLAMLAR

Başrollerinde Oktay Kaynarca ve Ebru Özkan gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Diğer Fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI YOUTUBE'DA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Ben Bu Cihana Sığmazam 57.Bölüm 2. Fragmanı
FRAGMANI PAYLAŞ: https://fragmanlar.im/8r4f0

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Töze'nin Leyla'yı yaralamak için savurduğu bıçak ona değil Fatma'ya saplanmıştır. Fatma revirde yaralı halde yatarken Töze onu dışarıdaki çocuğuyla tehdit ederek cezaevi savcısına onu yaralayanın Leyla olduğunu söylemesini ister. Durumu öğrenen Cezayir, Töze'nin kocasını bulur ve Fatma'nın çocuğunu elinden kurtararak tehditin kalkmasını sağlar.

Öte yandan kardeşinin Bükreş'te gizli bir CIA tesisinde tutulduğunu öğrenen Gardaşov, Ayvaz'la birlikte Romanya'ya gider. Eskiden CIA için çalışmış yerel bir işbirlikçinin yardımıyla kardeşini kurtarmaya çalışırken yakalanır ve kardeşinin yanına hücreye atılır. Artık onu ve kardeşini oradan çıkarabilecek tek kişi vardır; Cezayir Türk.

Bir Yorum Yazın

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.