Barbaros Hayreddin 6.Bölüm 2. Fragmanı

Barbaros Hayreddin 6.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisinin yeni bölümü 27 Ocak Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Tolgahan Sayışman ve Melisa Döngel gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Barbaros Hayreddin bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI YOUTUBE'DA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Barbaros Hayreddin 6.Bölüm 2. Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Aydın Reis'i vebali fare ısırdığı için karantinaya alınır. Derviş'in Aydın Reis'i tedavi edebilmek için İbni Sina'nın kitabına ihtiyacı vardır. Barbaros Hayreddin ve Luna kitabı almaya, Dük Sforza'nin yanına giderler, orada başlarına geleceklerini bilmeden. Kemankeş Paşa, validesi Halime Hatun'un itirazlarına, Seyyara hanımın onu istememesine rağmen, aşkının peşinden gitmeye kararlıdır. Seyyare Hatunu ikna edebilecek midir? Murad Efendi, Orsini' ye artık casusluk yapmayacağını çünkü Nazife'nin ona güvenmediğini, güvenini kazanmak için daha dikkatli davranması gerektiğini söyler. Orsini ise elindeki sahte belgeyle onu tehdit eder. Nazife Hatun ise Murad Efendi' ye haksızlık yaptığını düşünür, ondan af diler ve dönmesini ister. Murad Efendi dönecek midir? Salih Reis, Kral Şarlken'in Kudüs Şövalyeleri ile görüşeceğini öğrenir. Şarlken Malta adasını şövalyelere verir ve Malta Birliği kurulmuş olur. Kral Şarlken' le beraber Osmanlı devletine karşı savaşacaklardır. Barbaros Hayreddin, İbn-i Sina'nin kitabını almak için Mia De Luna ile Dük Sforza' ya giderler fakat orada her şey umdukları gibi gitmez ve kavgaya tutuşup esir düşerler. Dük Sforza onlara idam edileceklerini söyler. Dük Sforza'nin elinden nasıl kurtulacaklar?

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.