Bambaşka Biri 3.Bölüm 2. Fragmanı

Bambaşka Biri 3.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Fox TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bambaşka Biri dizisinin yeni bölümü 25 Eylül Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Burak Deniz ve Hande Erçel gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Bambaşka Biri bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI YOUTUBE'DA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Bambaşka Biri 3.Bölüm 2. Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Kenan sandığı Doğan fazla ileri gidince Leyla bir şok geçirmiştir. Kenan kendine geldiğinde yaptıklarını öğrenip kendini affettirmeye çalışır. Fakat Leyla'nın öfkesini yumuşatmak kolay olmaz. Hafıza kayıpları iyice sıklaşan Kenan da akıl sağlığından şüphe etmeye başlar. Bu durumu fark eden tek kişi kendisi değildir.

Son kurbanını öldürmeyi başaramayan Doğan, İrfan'ın konuşmasını engellemek için beklenmedik riskler alır. Kenan'a olan güveni gittikçe sarsılan Leyla ve komiser Refik ise, katilin Kenan'la olan bağlantısını teyit etmek için tehlikeli bir oyun oynar. Bu sefer tuzağa düşme sırası Doğan'dadır.

Yalanları gitgide biriken Ekrem'den tek şüphelenen Leyla değildir. Tahir'in de dikkatini çeken ketum davranışları aslında buzdağının görünen ucudur. İrfan'a ulaşmaya çalışan tek taraf Doğan ve İdris değildir. Doğan'ın önünde yeni engeller vardır artık.

Doğan başladığı işi bitirebilecek mi? Yoksa soruşturmayı sekteye uğratacak olan Leyla'nın kendi ailesinden biri mi?

1 Yorum Var Yazıyı Küçült | Büyüt

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.