Bambaşka Biri 13.Bölüm 2. Fragmanı

Bambaşka Biri 13.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Fox TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bambaşka Biri dizisinin yeni bölümü 8 Aralık Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Burak Deniz ve Hande Erçel gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Bambaşka Biri bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI YOUTUBE'DA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Bambaşka Biri 13.Bölüm 2. Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Nevin'i kaybetmekle yüzleşen Turan söylediği sözlerden pişmanlık duyar. Ancak Kenan'a yalan söylemeye devam etmek istemez. Annesini hastanede gören Kenan ise ailesine karşı ördüğü duvarları indirir.

Talihsiz bir tesadüf, Leyla'nın Öztürk ailesiyle ilgili yeni bulgulara ulaşmasına sebep olur. Bu yeni keşif Leyla'yı Turan'la sarsıcı bir yüzleşmeye sürükleyecektir.

Leyla'yla arasındaki buzları eriten Tahir, ailesine bir gelecek kurabilmek için geçmişini tamir etmeye karar verir. Şahinde, oğlunun çektiği ızdırabı anlayınca büyük bir sırrı açıklamaya karar verir.

Bir kez daha kendi geçmişini araştıran Kenan, İdris'in peşine düşer. Kenan'dan uzak durmakta zorlanan Leyla da kendi kaynaklarını İdris'i bulmaya odaklar. Ne var ki, ikili İdris'in peşindeyken onu bekleyen büyük tehlikeler vardır.

Müşerref'in kayıp oğluyla ilgili gerçekler İdris'in başını belaya sokar. Çaresizliğin eşiğindeyken yardımına koşan beklenmedik bir tanıdık olacaktır…

3 Yorum Var

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.