Bahar 3.Bölüm Fragmanı

Bahar 3.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Show TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bahar dizisinin yeni bölümü 27 Şubat Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

REKLAMLAR

Başrollerinde Demet Evgar, Mehmet Yılmaz Ak ve Buğra Gülsoy gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Diğer Fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: https://fragmanlar.im/b23wl

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Bahar’ın (Demet Evgar) hastaneye kabul alması Timur (Mehmet Yılmaz Ak) için şok etkisi yaratır. Artık Bahar da, Timur da, Aziz Uras da aynı hastanededir.

Bir aile olarak burada çalışsalar da aile ilişkilerini gizleme kararı alırlar. Timur ile Rengin ise Bahar’ı göndermenin planlarını yapmaya başlarlar. Bahar’ı hastanede destekleyecek ve ona en çok yardımı dokunacak kişi de yine Evren olacaktır. Diğer yandan da Bahar hastanede asistan doktor, evde anne olmanın ikili yaşantısına alışmaya çalışır. Nevra da bu yönden Bahar’ı kötü bir anne olmakla suçlayıp, ona yüklenmeyi sürdürür. Bahar’ın hastanedeki ilk nöbet gününün Umay’ın doğum günüyle çakışması da aile içinde gerilimin iyice artmasına sebep olur. Umay’ın başına gelecek kötü bir olay, Bahar’ın aldığı kararı tekrar sorgulamasına yol açar.

2 Yorum Var Yazıyı Küçült | Büyüt

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.