Alparslan Büyük Selçuklu 46.Bölüm Fragmanı

Alparslan Büyük Selçuklu 46.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin yeni bölümü 6 Mart Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Barış Arduç ve Kayra Zabcı gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Alparslan Büyük Selçuklu bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI YOUTUBE'DA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Alparslan Büyük Selçuklu 46.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Alparslan her şeyini kaybetmiş yanındaki az sayıdaki maiyetiyle işsiz bir bölgeye çekilmiştir. Kendisini ve yanındakileri hem Süleyman hem Leon'a karşı koruyabilmek için gizli bir bölgeye saklanan Alparslan kaybettiği yerleri alabilmek için neler yapacak? Düşmanlarını ummadıkları anda mı vuracak, yoksa bir çığ gibi büyüdüğünü dosta düşmana gösterecek mi? Tuğrul'un kendisini veliaht ilan ettiğini öğrenebilecek mi, yoksa bu karar Tuğrul'un ölümüyle beraber saklı mı kalacak? Tuğrul'un hastalığı sebebiyle yatağa düşmesiyle Süleyman naib olarak tahta oturmuştu. Tuğrul son nefesinde hata ettiğini Süleyman'a söyler, Süleyman Tuğrul'un hata etmediğini, kendisinin de başarılı olacağını ikrar eder. Ancak Tuğrul'un ölümü Alparslan ve Kutalmış ile amansız bir mücadeleye girmesine sebep olacak. Amidülmülk'ün içten, Leon ile Grigor'un dıştan desteği kendisini tahta tutmaya yetecek mi? Sırra kadem basan Alparslan'ı bulup önündeki en büyük engeli kaldırabilecek mi? Süleyman hem iç mücadeleyi kazanıp tahta kalmaya çalışacak hem de dış tehditleri önlemeye çalışacak. Kutalmış, Tuğrul'un hayatta olduğu müddetçe saraya yürümeyeceğine dair yemin etmişti, bu sebepten beklemedeydi. Tuğrul'un ölümüyle beraber tahta yürümesi için önünde hiçbir engel kalmadı. Kutalmış tahtı ele geçirebilecek mi, bunun için neler yapacak? Vaspurakan'ı yeniden ele geçiren Leon'un yeni hedefinde neresi var? Grigor ile tahta oturmasını istedikleri Süleyman'ı, Tuğrul'un ölümüyle daimi sultan yapmak için neler yapacaklar? Süleyman gibi Alparslan'ı Leon da aramaktadır. Onu bulmak için bütün orduyu seferber eden Leon amacına ulaşabilecek mi? Alparslan ve Kutalmış gibi rakiplere karşı çetin bir kavga onları bekliyor.

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.