Adım Farah 25.Bölüm Fragmanı

Adım Farah 25.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Fox TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Adım Farah dizisinin yeni bölümü 16 Aralık Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Demet Özdemir ve Engin Akyürek gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Adım Farah bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI YOUTUBE'DA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Adım Farah 25.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti Yazıyı Küçült | Büyüt

Orhan’ın elindeki cam parçası Farah’ın özgürlüğünü tehdit etmektedir ve Orhan bundan faydalanarak durumu lehine çevirmek için Tahir’e bir teklifte bulunur. Karanlık işlerden uzak durmaya kararlı olan Tahir, Farah’ın özgürlüğü için bu teklifi kabul etmek zorunda kalır.

Behnam kaybettiğini kabullenip kenara çekilmek yerine kendi hayatını da riske edecek son hamlesinin hazırlıklarını yapmaya başlar.

Diğer taraftan Mehmet, Orhan’ın Ali Galip’in yerine kendine yeni bir ortak bulmaya çalışacağını düşünerek harekete geçer. Tahir, ağabeyinden gerçeği sakladığı için vicdanen rahat değildir ancak Farah’ın iyiliği için buna mecburdur.

Tahir Farah’tan habersiz, en kötü olasılıkta suçu üstlenmek için bir hazırlık yapmaya başlar.

Farah bir hastaneden iş teklifi alır. Mesleğine geri döneceği düşüncesiyle heyecanlanan Farah’ı ise iş yerinde yeni maceralar beklemektedir.

1 Yorum Var Yazıyı Küçült | Büyüt

© 2024 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.