Yüz Yıllık Mucize 12.Bölüm 2. Fragmanı

Yüz Yıllık Mucize 12.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Star TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yüz Yıllık Mucize dizisinin yeni bölümü 8 Haziran Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Birkan Sokullu ve Ebru Şahin gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yüz Yıllık Mucize bu hafta yayınlanacak mı?

Yüz Yıllık Mucize 12.Bölüm 2. Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Nihan’ın gelişi tüm dengeleri değiştirir. Cem’le düğünü iptal olan Harika, annesinden gerçekte kim olduğunu öğrenir. Hem Harika hem de Zeren gerçekleri öğrendiklerinde Süreyya’ya olan öfkelerini gizleyemezler. Süreyya ise bu ağır yükü kaldıramayacak duruma gelir.

Canan’ı konaktan uzaklaştırmayı başaran Kemal ve Turgut onu zapt etmek zorunda kalırlar. Annesiyle yaptığı konuşmadan sonra Kemal’in desteğine ihtiyaç duyan Harika, Kemal sayesinde bir nebze rahatlar. İkili konağa döndüklerinde ise Süreyya’nın ortadan kaybolduğunu fark ederler ve tüm konakla beraber Süreyya’yı aramaya koyulurlar. Tren istasyonunda kendi canına kıymak üzere olan Süreyya’yı gören Kemal, ona her şeyi itiraf eder.

© 2023 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.