Yargı 38.Bölüm 2. Fragmanı

REKLAMLAR

Yargı 38.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yargı dizisinin yeni bölümü 9 Ekim Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yargı bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/p9aeh

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Ilgaz, henüz gizemini koruyan kuyu cinayetlerinde "katil kendisine bir aile yaratıyor" diyerek ilk teoriyi ortaya atmıştır. Olay Ceylin'i de bir girdap gibi içine çekmektedir. Birbirlerine söz verseler de Ceylin yan yollardan kendi tezini araştırmaktan geri durmaz.

Pars, kardeşi Neva'nın sır dolu ölümü ve bir türlü katilin bulunamaması ile birlikte, her geçen saat psikolojik olarak yokuş aşağı gitmektedir. Bu yokuşun sonu onu mesleğiyle duyguları arasında bir seçim yapmasına kadar gidecektir, acaba Pars'ın seçimi ne olacaktır?

Kuyudan tüm çıkarılanların kimlikleri belli olunca, yürütülen araştırmalar daha da berrak bir hal almıştır. Fakat ortaya çıkan yeni tanıklıklar ve şüpheler, özellikle Ilgaz ve Eren'i tetikte kalmaya mecbur bırakır. Sonunda istemedikleri bir tercihe sürüklenmek zorunda kalacaklardır.

Ilgaz ve Ceylin zorlu olay düğümünü çözmek için kendi yöntemlerince canla başla çalışmaktadır; fakat, günün sonunda herkesi sarsacak gelişme ile birlikte hiçbir şey eskisi gibi olmayacağını anlamak zorunda kalırlar.

© 2022 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.