Taçsız Prenses 9.Bölüm 2. Fragmanı

Taçsız Prenses 9.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Taçsız Prenses dizisinin yeni bölümü 21 Mart Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

REKLAMLAR

Başrollerinde İsmail Hacıoğlu ve Sümeyye Aydoğan gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Taçsız Prenses bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/pbfuv

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Beklenmedik bir gelişme Evgin'in evlilik teklifini yarıda keser ve İstar'la ikisi artık bıçakları tamamen çekerler. Ama İstar'ın sırrını öğrenen Masal, Evgin'le Yağmur'un eline her şeyi değiştirebilecek bir koz verir. Diğer taraftan kızına istediği hayatı bir türlü sunamayan Şirin gözünü karartır ve Fuat'ı acı bir gerçekle yüzleştirir. Yağmur hayatında ilk kez annesini köşeye sıkıştırır. Ama sonunda barışmaz denenler barışır ve yeni aileler kurulurken bütün hayatı alt üst olan Masal olacaktır.

Bir Yorum Yazın


© 2023 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.